2012-07-19

עוד כרטיסים לאתגר - опять открытко-пост

האמת שהכנתי כבר כמעט את כל הכרטיסים. מקווה שזה בסדר שהקדמתי קצת:). זה האופי שלי, אני תמיד עושה הכל בזמן או לפני הזמן, פשוט לא יכולה אחרת. אגב, אני גם אף פעם לא מאחרת ושונאת שמאחרים לי או לא עומדים בהתחייבויות.

אז כמו שכבר אמרתי, הכל באדיבות נתנאלה - 30 כרטיסים ב-30 ימים עם 30 החתמות שונות.
מי שמכיר אותי יודע, שאני לא ממש מסתדרת עם כרטיסי ברכה, נראה לי שקשה לי עם הפורמט הקטן. מבחינתי אלבום בגודל 20 על 20 זה כבר ממש מיני אלבום. זו גם הסיבה שאני סובלת בדירה שאני גרה בה (מאוד קטנה). מה לעשות, כדי להרגיש טוב, אני חייבת מרחבים:)

יש פה כמה כרטיסים גבריים, חלק מהם עיצבתי בעקבות האלבום הגברי וחלק בשביל המפקדים של בעלי. ויש פה 8 כרטיסים ממש קטנים 9 על 9, אותם הכנתי כדי לתת ללקוחות שלי ביחד עם האלבומים. מין כרטיסי תודה כאלה, אבל במקום לרשום תודה, הוספתי כל מיני כיתובים פילוסופיים:) - הכל החתמות כמובן.

еще открытки, все по тому же марафону - 30 открыток за 30 дней, с использованием 30 разных отштамповок. я не очень дружу с открытками, именно поэтому и подписалась под это дело:). правда я немного опережаю сроки, но надеюсь, что это нормально. такой у меня вредный характер:), я всегда все делаю вовремя, или раньше:), а еще я никогда не опаздываю, и не люблю, когда опаздывают мне, или не держат слово - все из той же оперы:)

открытки мне даются тяжело видимо из-за формата, для меня альбом 20 на 20 уже нереальный миник:), я люблю большие пространства, и очень мучаюсь в нашей малюсенькой квартире:).

здесь есчть несколько мужских открыток, часть я сделала вдогонку альбому, а часть просто для Геныных командиров. и есть мини-открытки, я их сдела для своих клиентов, чтобы дарить им к альбомам. типа благодарственных таких. только вместо "спасибо" я использовала всякие философские надписи:), кстати, может кто подскажет где есть штампик "thank you"?


14 comments:

 1. Мужские очень понравились, и с благодарственными малышками хорошая идея)))

  ReplyDelete
 2. Такие хорошенькие!!!! Мужские - просто супер!!!!

  ReplyDelete
 3. לי דווקא נראה שאת מסתדרת יפה מאוד גם עם הפורמט הקטן. הכרטיסים שלך משגעים ומקסימים, אחד-אחד!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה! זה מקסים שאתן אוהבות את מה שאני עושה, אבל אני אישית לא מתה על זה, כאילו זה נראה לי פשוט מדי

   Delete
 4. Отличные открытки! Мне последняя понравилась особенно:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. спасибо! да, она самая фотогеничная:)

   Delete